Pénzügyi asszisztens

Vérbeli szervező vagy, aki az adminisztratív feladatokat gyorsan és precízen végzi? Akkor Te vagy a mi emberünk! Jelentkezz és légy része csapatunknak!

Építőipari vállalkozás teljesítményének fokozására keres pénzügyi asszisztens munkatársat.

Munkavégzés helye, ideje:

Kalocsa, Martinovics utca 15.

Hétfőtől péntekig. 8:00 – 17:00.

Feladatok:

  • Adatgyűjtés, adatrögzítés a vállalat irányítási rendszerünkben.
  • Számlázás.
  • Banki ügyintézés.
  • Kapcsolattartás a könyvelővel.
  • Projektvezető munkájának a támogatása.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés: Nettó 950-1250 Ft/óra
  • Bónuszrendszer
  • Nyolc órás munkarend
  • Útiköltség térítés
  • Hosszútávú jövőkép
  • Távmunka lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Folyamatos fejlődés lehetősége.
  • Modern munkaeszközök

Elvárás:

  • Középfokú pénzügyi végzettség
  • Microsoft Office felhasználói szintű használata.
  • Nagyfokú precizitás, gyors, pontos munkavégzés
  • Önállóság
  • Együttműködés, rugalmas személyiség

Előny:

  • Hasonló vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Fényképes önéletrajzodat  allas.anvikor@gmail.com e-mail címre várjuk. Mobil: 06 30 823 4619 (munkaidőben)