Szakmunkás

Víz-, gáz-, fűtésszerelő vagy gépész szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkezel, esetleg pályakezdő vagy és szeretnél tapasztalatot szerezni? Akkor téged keresünk! Jelentkezz és légy része csapatunknak!

Víz-, gáz-, fűtés- és szellőzésszereléssel foglalkozó építőipari vállalkozás teljesítményének fokozására szakmunkás munkatársakat keres.

Munkavégzés helye, ideje:

Kalocsa, Martinovics utca 15.

Hétfőtől péntekig. 7:00 – 17:00.

Feladatok:

  • Épületgépészeti rendszerek szerelése, víz-, gáz-, fűtés- vagy szellőzés szerelés.
  • Részfeladatok elvégzése
  • Elektromos kéziszerszámok használata.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés: Nettó 1260-1660 Ft/óra
  • Bónuszrendszer
  • Kilenc órás munkarend
  • Útiköltség térítés
  • Hosszútávú jövőkép
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Folyamatos fejlődés lehetősége.
  • Modern munkaeszközök
  • Szakmai oktatás, előrelépés

Elvárás:

  • Nagyfokú precizitás, gyors, pontos munkavégzés
  • Önállóság, határozottság
  • Magasfokú felelősségtudat
  • Együttműködés, rugalmas személyiség

Előny:

  • Építő- vagy feldolgozóiparban szerzett tapasztalat

Fényképes önéletrajzodat  allas.anvikor@gmail.com e-mail címre várjuk. Mobil: 06 30 823 4619 (munkaidőben)